Belgelendirme hizmetlerimiz uluslararası akredite kuruluş olan BM TRADA "Warringtonfire Testing and Certification Limited, trading as BM TRADA" işbirliğiyle yürütülmektedir.

Belgelendirme Süreci

Kuruluşun Başvuru Yapması
Belgelendirme başvurularınız için internet sitemizdeki müşteri köşesinden belgelendirme talep formumuzu doldurarak bize gönderebilir veya bize ulaşarak form talep edebilirsiniz.
Belgelendirme Teklifinin Verilmesi
Doldurmuş olduğunuz belgelendirme talep formuna göre, kuruluşunuzun özellikleri doğrultusunda belgelendirme teklifimiz hazırlanarak tarafınıza ulaştırılır ve kuruluşunuz ile temas kurulur.
Sözleşme İmzalama
Teklifin onaylanmasının ardından, sözleşmeler imzalanır ve gerekli evrak işlemleri tamamlanır.
Doküman İnceleme
İlgili yönetim sistemine ait dokümanlarınız belgelendirme ekibimizce incelenerek, yerinde denetime hazırlığınız kontrol edilir.
Yerinde Denetimin Planlanması
Kuruluşunuzda gerçekleştirilecek denetim tarihleri karşılıklı mutabakat ile tespit edilir.
Rapor Değerlendirme ve Belge Yayını
Denetim sonucu denetçilerce hazırlanan rapor, belgelendirme komitesince değerlendirilir ve olumlu bulunanlar için ilgili belge yayınlanarak, teslim edilir.
Gözetim Denetimleri
Kurmuş olduğunuz yönetim sistem(ler)inin devamlılığını kontrol etmek ve belgenizin sürdürülebilirliği için en az yılda bir, gözetim denetimleri (ara denetimler) yine kendi yerinizde yapılır.